Особливо це актуально зараз, коли підприємці змушені постійно адаптуватися до нових норм та правових вимог. Саме тому дуже важливо знати, кому і коли може знадобитися юридичний супровід. В окремому випадку це стає справжньою панацеєю для бізнесу. За допомогою нього можна знайти оптимальне рішення у спірній ситуації, запобігти конфлікту з держорганами, відстояти свої права.
Навіщо потрібно?
Найчастіше власники бізнесу погано розуміються на правовій основі, що регулює діяльність підприємства. Через що вони поняття не мають, як вийти переможцем із спірної ситуації з державними службами чи партнерами. Проблеми вони виникають і етапі оформлення угод. Перед керівником компанії і так стоїть багато завдань фінансового, кадрового, господарського аспектів. Тому питання юридичного характеру майже завжди відходять на останній план.
З цієї причини бізнесменам пропонують послуги супроводу. Це може бути:
- Правова експертиза документів;
- Представництво підприємства у державних органах чи суді;
- Проста підтримка як експертних консультацій.
- Завдяки успішному розподілу повноважень співробітник підприємства може зайнятися своєю справою.
Кому потрібні такі послуги?
Найчастіше необхідність у супроводі виникає у представників малого та середнього бізнесу. Подібні організації не можуть мати у своєму штаті юриста. Зазвичай підприємства зазначеного типу зіштовхуються з труднощами юридичного характеру. А довіряти їх дозвіл варто лише досвідченим та кваліфікованим юристам.
А ось для великих організацій зазначений варіант правового супроводу є менш затребуваним. Вони можуть дозволити собі найняти повний штат експертів у сфері юриспруденції, адже у їхньому розпорядженні величезна кількість грошових ресурсів.
Послуги юридичного супроводу потрібні фірмам, які прагнуть оптимізувати діяльність та матеріальні витрати. Подібний варіант допомоги обійдеться набагато дешевше, ніж утримувати серед персоналу юриста.
До допомоги спеціаліста для недовгочасного супроводу, серед якого договори з нерухомістю, часто вдаються фізичні особи. Це стає актуальним у разі значних вкладень, ризикувати якими не бажано. Що ж до бізнесу, то правові питання, пов'язані з нерухомим майном, питання будівництва, потребують грамотного вирішення. Складання договору купівлі-продажу, реєстрація угоди - важливі завдання, що впливають на благополучне завершення справи.
Звертайтесь до нас за консультацією!
Зверніться до нас із запитанням, яке Вас цікавить, і отримайте детальну консультацію від професіоналів з великим практичним досвідом!
Переваги
Юридичний супровід може принести багато користі для бізнесу:
Заощадити фінансові ресурси – це дозволяє прибрати з витрат оплату робочого місця співробітника, його премії тощо. Одноразові послуги стороннього юриста коштують дешевше.
Зменшити податкові відрахування – не знадобиться їх виконувати із зарплати співробітника. Це ще гарантує економію коштів.
Багатопрофільність – різні види спірних ситуацій мають на увазі участь спеціалістів різного профілю.
Має сенс говорити про високу якість послуг, що визначається підбором грамотних та досвідчених юристів, клієнтоорієнтованістю.
Які типи правового обслуговування?
Існує консультативне, абонентське обслуговування.
Як оформити співпрацю?
Слід укласти договір із обраною юридичною конторою, адвокатом чи юристом.
CComment